Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity


Systém pod omítku SP


Podomítkový systém SP je určen k použití v novostavbách. Umožňuje použití optimálních řešení architektům a projektantům. Použití systému v již stávajících objektech předpokládá provedení nutných změn překladu. Roletová skříňka je po provedení fasády neviditelná a zbývající díly tj. revizní kryt a lišty mohou být barevně sladěny s barvou oken. Prvky systému SP nezasahují do konstrukce okna, dveří a překladu a tím pádem nenarušují energetickou rovnováhu stavby. V tomto systému se rolety vyrábějí pouze ve verzi navíjené předokenní rolety.

 

Skříňka rolety zabudovaná pod existující překlad plus systém Moskito SP, to jsou systémy pro novostavby. Předokenní rolety systému SP jsou součástí fasády budovy. Čelo skříňky je podkladem pro libovolný materiál (např. omítka, kabřinec), čímž se skříňka stává nepostřehnutelným prvkem fasády. Moderní provedení skříňky SP dovoluje provádět servisní a údržbové práce rolet bez narušení soukromí obyvatelů. Systém SP zajišťuje dokonalou tepelnou a akustickou izolaci, protože dodatečné uzavření otvoru nezasahuje do konstrukce překladu, okna a dveří a tím pádem nenarušuje jejich izolační vlastnosti.

 

Systém SP je možné využít při rekonstrukci – výměně oken. Pružnost použití tohoto systému dodatečně podtrhuje fakt, že předokenní rolety SP jsou nabízeny v mnoha barevných odstínech.

 

V systému SP nabízíme rovněž protihmyzové sítě, které poskytují uživateli skutečnou ochranu před hmyzem a zachovávají přístup světla a čerstvého vzduchu do místností.  

 

Více informací o systému SP na www.rolety.aluprof.euALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media