Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity


Prosklené hliníkové fasády

Fasádní systémy slouží pro konstruování prosklených fasád objektů, jako jsou banky, hotely, úřady, kancelářské budovy, autosalony, sportovní haly atp. Používají se také pro zhotovení mnoha prostorových konstrukcí a střešního prosklení, jejichž úkolem je vhodné prosvětlení interiérů budov a vytvoření v nich příznivého klimatu a pohodlí pro uživatele. Představují vynikající nástroj pro utváření současné architektury a realizaci odvážných vizí projektantů. Největší oblibě se v této skupině těší sloupkové a příčkové systémy, nabídka fasádních řešení ALUPROF obsahuje také celou škálu výrobků s různou konstrukcí a různým vnějším vzhledem, včetně také řady individuálních řešení.

 

Mezi sloupkovými a příčkovými fasádami je technologicky nejpokročilejší konstrukcí systém MB-TT50. U něj byl použit zcela nový přístup v otázce konstrukce profilů a příslušenství odpovídajících za těsnost a tepelnou izolačnost a technologie montáže fasády. Díky tomu nabízíme výrobek, který se vyznačuje jedněmi z nejvyšších technických parametrů z hliníkových fasádních systémů dostupných na trhu, který ideálně odpovídá požadavkům na výstavbu energeticky úsporných a pasivních domů.

 

Důležité místo v nabídce fasádních systémů ALUPROF zaujímá sloupková a příčková stěna MB-SR50N. Stěna má verzi se zvýšenou tepelnou izolačností: MB-SR50N HI a MB-SR50N HI+ a také typy umožňující zhotovení konstrukcí s různým vzhledem, jako je tzv. svislá nebo vodorovná linie nebo „polostrukturální“ fasáda MB-SR50N EFEKT. V rámci otvíravých prvků je systém MB-SR50N základem pro takové konstrukce, jako jsou výklopná výsuvná okna MB-SR50N OW, okna integrovaná s fasádou MB-SR50N IW a také velmi estetická a funkční střešní okna MB-SR50N RW. Sloupkový a příčkový systém MB-SR50N je také základem pro protipožární fasádu MB-SR50N EI a prosklené střechy. Na něm založené střešní konstrukce stejně jako fasády lze volitelně zhotovovat v protipožární verzi.

 

V rozsahu řešení v rámci sloupkových a příčkových fasád je také důležitou položkou systém střešního okna s vysokou tepelnou izolačností MB-RW. Může se používat pro střešní konstrukce zhotovované ze sloupkových a příčkových systémů MB-SR50N nebo MB-TT50.

 

Nabídka fasád ALUPROF obsahuje rovněž systémy strukturálního zasklení: MB-SG50 a semistrukturálního MB-SG50 SEMI, které slouží ke konstruování fasád dodávajících budovám prestiž a reprezentativní vzhled.

 

Fasádní systémy doplňují fasádní žaluzie MB-SUNPROF, které se používají pro velké prosklené plochy, a větraná stěna EXTRABOND, jejíž vnější povrch tvoří fasádní obložení. Stěna zajišťuje vysokou estetiku a velmi dobrou tepelnou izolačnost stavby.

 

Samostatnou skupinou ve fasádních systémech jsou prvkové stěny, jako jsou MB-SE75 a individuální řešení objektů čili systémy zpracovávané podle přesně stanovených kritérií ve spolupráci s projektanty budov. Tyto systémy zpravidla mají splňovat atypické požadavky na estetiku a technické parametry, specifické pro daný projekt.ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media