Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity


Předokenní rolety a garážová vrata


Předokenní rolety a garážová vrata - i to jsou finální výrobky z rolet ALUPROF. Všechny profily mají Certifikát shody číslo 0114/02 opravňující k označení výrobku znakem CE. Výroba našich profilů probíhá na automatických výrobních linkách technikou studeného profilování plechů (s výjimkou PE 41). Roletové profily jsou vyrobeny z vysoce jakostního hliníkového plechu pokrytého dvouvrstvým lakovaným povlakem vytvořeným systémem PUR-PA, charakteristickým vyšší otěruvzdorností a odolným proti povětrnostním vlivům. Díky vyplňující pěně se tyto profily vyznačují dobrou tepelnou a akustickou izolací.

 

Profily PAU 37, PA 37 a PA 39

Patří k nejpopulárnějším profilům. O úspěšnosti této skupiny hovoří fakt, že předokenní rolety z nich vyrobené, chrání okna v tisících domech na území celé Evropy. Profily PAU 37, PA 37 a PA 39 jsou úspěšné z důvodu jejich štíhlosti a malé výšce. Díky tomu se profily dokonale navíjejí (zvláště PAU 37) a vejdou se do skříněk malých rozměrů.

 

Profily PA 40 a PA 45

Jsou určeny k použití v okenních roletách, ve dveřních otvorech a v nevelkých vitrínách. Profily jsou vyšší a hrubší než předešlé, ale zato stabilnější. Současně dobré průměry navíjení dovolují umístit tyto rolety v nevelkých skříňkách.

 

Profil PE 41

Patří do skupiny vytlačovaných profilů (extrudovaných), je doporučen klientům upřednostňujícím bezpečnost. Je velmi odolný proti mechanickému poškození. Předokenní rolety vyrobené z profilu PE 41 splňují požadavky – třída odolnosti proti vloupání 2 – dle ENV 1627 1999 (certifikát shody číslo 053/03). Z důvodu hmotnosti doporučujeme použít elektrické nebo poloautomatické pohony.

 

Profily PA 52 a PA 53

Jsou určeny k použití pro předokenní rolety velkých šířek, pro dveřní otvory a vitríny. Solidní konstrukce zaručuje velkou tuhost profilů při zachování pěkného vzhledu. Speciální pozornost zasluhuje profil PA 52 z důvodu dokonalých parametrů navíjení, což dovoluje použít skříňky nevelkých rozměrů.

Díky značné různorodosti profilů a díky bohaté barevné škále, je možné vyrobit předokenní rolety a navíjené brány splňujíc různorodé užitné a architektonické funkce.

 

Více informací o systémech garážových vrat na www.rolety.aluprof.euALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media