Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity

mapHp 

O nás

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o. je součástí skupiny Grupa Kety – nejmodernější a největší firmy v oblasti hliníkových výrobků v Polsku. Společnost tvoří holding 21 firem, které zpracovávají cca  72 tis. tun hliníkových surovin a své výrobky prodávají do desítek zemí světa.

 

Skupina Kety je lídrem na polském trhu v oblasti výroby hliníkových profilů, hliníkových systémů a pružných obalů a jejím cílem je dosáhnout vedoucí pozice také ve střední a východní Evropě. Portfolio zhruba 3300 odběratelů zahrnuje nejen menší a střední firmy, ale také velké mezinárodní koncerny. Výrobky skupiny se pak uplatňují v široké škále odvětví, stavebnictvím počínaje přes automobilový průmysl, interiérové vybavení, elektroprůmysl a potravinářstvím konče. Ve skupině Kęty pracuje téměř 4500 zkušených a kvalifikovaných pracovníků. Společnost generuje obrat více než 500 milionů €, přičemž
43% produkce míří na export.

 

Naše závody v Bialsku-Biale a v Opole o rozloce cca 50 000 m2 disponují špičkovým vybavením. Jde například o plně automatické linky na výrobu profilů, 6 linek nejnovější generace na výrobu rolet a boxů, moderní práškové lakovny, eloxovnu a logistické centrum. Díky tomu jsme schopni zabezpečit komplexní obsluhu i těch největších stavebních investic.

 

Všechny naše výrobky jsou certifikovány v řadě významných institucí (IFT Rosenheim, ITB Varšava, CSI Zlín, Fires Slovensko atd.). Díky vysoké kvalitě materiálů a procesů výroby můžeme poskytnout na naše systémy a jejich povrchovou úpravu záruku 10 let!

 

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o. zabezpečuje prodej v České republice a na Slovensku v oblasti hliníkových systémů pro stavebnictví a předokenních rolet, garážových vrat a bran.

 

Kvality systémů ALUPROF dokazjí naše referenční stavby, které si můžete prohlédnout zde.

Newsletter

Chcete-li dostávat aktuální informace z dění ve společnosti, nabídkách, propagacích, prosím přihlaste se k odběru newsletteru.

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media