Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity


MB-SG50 výklopné okno


MB-SG50 výklopné okno je určeno k použití pro sloupko-příčkové fasády např. MB-SR50, MB-SR50 EFEKT, MB-SG 50 nebo MB-SR50 PL.

 

Hlavní předností tohoto řešení je ekonomické zpracování profilů, které dávají celé konstrukci lehkost a efektní vzhled při pohledu z vnější strany.

 

Díky použití moderní technologie strukturálního lepení, která spočívá v přilepení vnějšího skla na hliníkový rám pomocí konstrukčního silikonu, byla odstraněna nutnost použití jakýchkoliv hliníkových dílů nebo mechanických spojů pro upevnění skla. Výsledkem je jednolitá linie šíře 16 mm z vnější strany fasády a dojem, že vyklápěcí okna se neliší od jiných oken.

 

Pro získání nejlepší tepelné a zvukové izolace jsou použity tepelné vložky a okenní těsnění. Byl vytvořen také nezvykle efektivní ventilační a odvodňovací systém, který zaručuje dlouholetý a bezporuchový provoz okna.

 

Vyklápěcí okno MB-SG50 má technickou aprobaci ITB č. AT-15-3393/2003 z března 2003. Podrobné informace o konstrukci jsou dostupné v tištěné formě: ve zkráceném vydání – v rámci doplnění Katalogu pro architekty a v podrobném vydání – jako doplnění produktového katalogu systému MB-SR50 určeného pro spolupracující výrobce hliníkových konstrukcí.ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media