Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity


MB-SG50 strukturální fasáda


 

Strukturální fasáda MB-SG50 slouží k provedení hliníkových fasád budov s efektem jednolité skleněné plochy. Poskytuje možnost konstrukce a stavbu lehkých vnějších plášťů zavěšených a výplňových, střech, světlíků a je určen k využití v objektech obecného stavebnictví. Pozornost si zaslouží estetika a lehká konstrukce - vzdálenost výplní je jen 16 mm. 

 

Díky podobné stavbě sloupků a příček je vzhled stěny ze strany interiéru identický se systémem profilů MB-SR50, což umožňuje jejich vzájemnou kompatibilitu.

 

 

Vzhled vnějšího pláště z vnějšku tvoří skleněné tabule bez viditelných hliníkových prvků. Tento efekt je možné získat díky použití nejmodernějšího spojení skla s hliníkovým profilem. Toto spojení spočívá v lepení skla na hliníkový rám (strukturální zasklení) speciálním strukturálním silikonem firmy DOW CORNING bez použití tradičních spojů. Systém předpokládá utěsnění každého výplňového prvku v místě styku s nosnou konstrukcí těsněním z materiálu EPDM. Profily jsou vybaveny dvojitým žlábkovým systémem odvádějící vlhkost z komor mezi výplněmi a z příčníků a sloupků.

 

Díky řádnému zpracování spojení sloup-příčník přihlížejícího ke změnám délky příčníku v závislosti na teplotě a použití polovičních sloupků získáme různé varianty kompenzace horizontální dilatace. Vertikální dilatace je kompenzována použitím sloupků v nosnících a teleskopickým spojením. Nepřerušený tepelný most (polyamid zpevněný skleněným vláknem) o proměnlivé šířce v křídle a profilované těsnění z materiálu EPDM umožňuje dosáhnout vysoké tepelné izolace. Systém profilů je klasifikován podle DIN 4108 od materiálových skupin rámů 2.1 až 1.ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media