Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity


MB-59S s tepelnou izolací


 

MB-59S slouží k provádění vnějších konstrukcí s požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci, např. různé typy oken, dveří, větrolamů, vitrín a plošných konstrukcí. Konstrukční hloubka profilů oken je 50 mm pro rámy a 59 mm pro křídla. Konstrukční hloubka profilů dveří je jak pro rámy tak pro křídla 50 mm. Tímto získáme lícování křídel s rámem jak z vnější, tak z vnitřní strany. 

 

Skoro všechny okenní a dveřní profily mají tříkomorovou konstrukci, kde střední komora slouží jako izolační komora mezi izolačními vložkami. Díky tomuto řešení se podařilo získat štíhlé, ekonomické a pevné profily. Systém spojení pomocí izolační vložky dovoluje použití dvoukomorových profilů – jiných vevnitř a jiných vně pláště. V systému jsou použity profilované tepelné vložky ve tvaru "omega" z materiálu polyamid zpevněného skleněným vláknem. Tvar vložek zvyšuje tuhost profilů v porovnání k plochým vložkám a usnadňuje odvodnění profilů

.

Součinitel prostupu tepla Uf od 2,25 W/m2K u oken a od 2,58 W/m2K u dveří. Použité výplně mohou mít tloušťku 4–40 mm v křídlech oken a 4–31 mm ve dveřích, vitrínách a pevných oknech.

 

Jednou ze základních výhod hliníkového systému MB-59S je volnost ve výběru kování a způsobu jejich montáže. Konstrukce profilů díky použitým speciálním drážkám dovoluje bez opracování připevňovat různé typy závěsů, pantů a zámků. Dveře mohou být vybaveny tradičními panty.

 

Profily jsou přizpůsobeny pro obvodová kování a spoje shodné se standardy EURO. Konstrukce profilů díky použitým speciálním drážkám dovoluje bez opracování připevňovat různé typy závěsů, pantů a zámků.

 

Předností prezentované konstrukce hliníkového systému je také možnost ohýbání profilů, provedení různých druhů oblouků a obloukových konstrukcí.ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media