Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity

mapHp 

Hliníkové systémy

Hliníkové systémy ALUPROF poskytují moderní řešení pro výplně otvorů, lehké obvodové pláště, požární uzávěry a také roletovou, vratovou a mřížovou techniku.

 

ENERGETICKY ÚSPORNÉ HLINÍKOVÉ SYSTÉMY ALUPROF
V naší nabídce je celá řada moderních konstrukcí, které díky vysoké tepelné izolaci a inovačním technickým řešením splňují požadavky zeleného stavebnictví. Důkazem je množství referenčních staveb realizovaných v systémech ALUPROF, které získaly prestižní certifikáty BREEAM, LEED nebo Green Building. K portfoliu energeticky úsporných hliníkových systémů patří fasádní systémy MB-TT50 a MB-SR50N HI+, systémy oken a dveří MB-86, MB-77HS včetně nejnovější generace oken a dveří v pasivním standardu MB-104 PASSIVE. Ke správné energetické bilanci a tepelnému komfortu budov přispívá také většina řešení stínící techniky tedy rolet, slunolamů a okenic.


ZÍSKEJTE CENNÝ ČAS
Víte, že požární systémy ALUPROF patří mezi nejrozšířenější systémy v ČR a na Slovensku? V nabídce naleznete řešení pro požární odolnost až do třídy EI120, dále kouřotěsné výrobky a RWA klapky pro odvod tepla a kouře. Ochranu majetku zajistí systémy s odolností proti vloupání až do třídy RC4. Díky těmto bezpečnostním prvkům je získán drahocenný čas pro evakuaci a záchranu životů a také k eliminaci ztrát na majetku.

 

ŘEŠENÍ STŘIŽENÁ NA MÍRU
Současná architektura staví před realizátory velké výzvy. Komplikované konstrukce, originální tvary nebo velké plochy si často žádají individuální řešení, která splní požadavky konkrétního projektu. Společnost ALUPROF má bohaté zkušenosti s realizací těch nejnáročnějších projektů po celém světě. Svěřte i váš projekt do rukou odborníků, kteří navrhnou optimální řešení pro naplnění vašich vizí.

 

 

Vybrané reference

Další zajímavé referenční objekty naleznete v sekci REALIZACE

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media