Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity


Hliníkové dveře, hliníková okna

Hliníkové systémy ALUPROF nabízí řešení pro výrobu hliníkových oken a dveří v závislosti na různých požadavcích na funkci, design, tepelnou izolaci, odolnost proti vloupání, kouřotěsnost či požární odolnost.

 

Nabídka zahrnuje systémy bez tepelné izolace pro interiérové použití (MB-45, MB-45 Office, MB-EXPO, MB-80 Office), pro zabudování balkonů (MB-23P), tak i moderní řešení tepelně izolovaných profilů splňující nejvyšší nároky na tepelnou izolaci (MB-104, MB-86, MB-70). Nejlépe tepelně izolovanou konstrukcí v nabídce firmy je systém MB-104 Passive, který splňuje nejvyšší nároky na pasivní výstavbu. Okna a dveře v tomto systémů mají certifikáty z Institutu pasivních domů PHI Darmstadt.

 

Zajímavou designovou variantou splňující nejvyšší nároky jsou tzv. panelové dveře, kde okrasný panel překrývá křídlo z jedné nebo obou stran a je tak zachována čistá linie dveří. Překryvná křídla jsou dostupná v systémech MB-86 a MB-104.

 

V systémech ALUPROF jsou dostupné nejen konstrukce s nejčastěji používanými způsoby otevření: otvíravé nebo výklopné, k dispozici jsou také zvedací posuvné balkonové dveře MB-77HS, MB-59HS, okna a posuvné dveře MB-59 Slide, MB-Slide/MB-Slide ST, otočná okna „Pivot“, okna otevíraná ven (např. MB-59S Casement, MB-70 Casement) nebo okna určená pro konkrétní fasádní řešení, jako je MB-60EF. V naší nabídce můžete také najít:

  • okna typu „Industrial“, určená pro modernizované památkové objekty,
  • okna se skrytým křídlem – v základní verzi: MB-86US, MB-70US, MB-60US a ve verzi s úzkým rámem MB-70SG,
  • okna s úzkými profily a charakteristickým tvarem: MB-Ferroline a MB-Slimline.

Na bázi mnoha systémů ALUPROF lze vyrábět harmonikové dveře (jinou nabídkou je zde systém MB-86 Fold Line) a také konstrukce proti vloupání a okna odvádějící kouř. Pro odběratele, kteří chtějí soulad mezi příslušnými technickými parametry a přijatelnou cenou, nabízíme celou škálu ekonomických řešení, jako jsou MB-45S, MB-59SE a MB-60E.

V rámci okenních a dveřních systémů se nacházejí také speciální protipožární a kouřotěsné přepážky. V jejich rámci jsou dostupné: systém MB-78EI s požární odolností v třídách EI15 až EI90, systém MB-60E EI s požární odolností v třídách EI15 až EI30 a systém MB-118EI ve třídě EI120. Tuto skupinu doplňují kouřotěsné dveře bez požární odolnosti MB-45D.

Široká škála řešení ALUPROF se systematicky rozšiřuje, aby bylo možné co nejlépe reagovat na potřeby současné architektury a splňovat požadavky zpřísňujících se norem a předpisů. ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media