Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity

2019-02-15

„FORBESŮV DIAMANT 2019“ PRO ALUPROF!

„FORBESŮV DIAMANT 2019“ PRO ALUPROF!

Již podvanácté redakce celosvětově uznávaného měsíčníku Forbes zveřejnila seznam podniků, které v posledních třech letech dynamicky a postupně navyšovaly svou hodnotu. V průzkumu založeném na švýcarské metodě oceňování hodnoty firem byly brány v úvahu mimo jiné finanční hospodaření v letech 2015–2017, hodnota majetku, platební historie, platební morálka a neexistence negativních firemních událostí. Podniky, které se ocitly mezi oceněnými, byly rozděleny do 16 vojvodství a v rámci každého z nich do tří kategorií v závislosti na příjmech: 5–50 mil. zlotých, 50–250 mil. a nad 250 mil. zlotých.

 

Přítomnost ve skupině firem, které se mohou pyšnit titulem „Forbesův diamant“, je pro celý kolektiv Aluprof velkým oceněním. O to více, že jsme tento titul nezískali poprvé. Těší nás, že již mnoho let jsme uznáváni nejen za evropského lídra v oboru hliníkových systémů pro stavebnictví, ale také za jednu z předních polských firem. Rozvoj tuzemského trhu a posilování značky polských podniků má pro nás obrovský význam a zapadá do strategie našich činností – poznamenává Tomasz Grela, předseda představenstva Aluprof S.A.

 

„Forbesův diamat 2019“ je dalším důležitým oceněním ve výčtu úspěchů firmy Aluprof v poslední době. Společnost z Bielska-Białej byla odměněna mimo jiné titulem „Perla polského hospodářství“, „Stavební firma roku“ nebo „Top značka 2018“. Firma také byla zařazena do seznamu nejlepších zaměstnavatelů v Polsku.

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media