Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity

2018-10-30

Aluprof potvrzuje kvalitu systémů Environmentálním prohlášením EPD!

Aluprof potvrzuje kvalitu systémů Environmentálním prohlášením EPD!

S přihlédnutím k nutnosti jasně a řádně informovat klienty o environmentálních vlastnostech nabízených řešení a pravidel poctivé hospodářské soutěže, začala firma Aluprof usilovat o získání prestižního certifikátu. Environmetální prohlášení se udělují na základě analýzy životního cyklu výrobku LCA. Prohlášení stanovují míru emisí a environmentální hlediska, mj. spotřebu energie ve všech etapách životního cyklu výrobku. Environmentální prohlášení (nazývané také Environmental Product Declaration) vydává Institut stavební techniky, který společně s auditorem provede ověření podle normy EN 15804 určující množinu několika environmentálních ukazatelů, které tvoří základ pro prokázání environmentálních vlastností výrobků a definují zásady provádění analýzy LCA, včetně sběru údajů a jejich přepočítání.

– Transparentní způsob komunikace o našich systémech, umožňující hodnocení a porovnávání řešení, má pro nás obrovský význam. Získání Environmentálního prohlášení typu III pro hliníkové systémy Aluprof je důležitým krokem v neustálém procesu implementace zásad udržitelného rozvoje ve firmě. Jsme také ve fázi rozšiřování prohlášení pro okenní, dveřní a fasádní systémy – oznamuje XX z Aluprof SA.

Aluprof dodává na trh technologicky pokročilé hliníkové okenní a dveřní systémy, vratové systémy, roletové systémy a také konstrukce z hliníkových profilů pro výstavbu zimních zahrad. Firma jako lídr v hliníkovém odvětví nabízí moderní hliníkové fasádní systémy, protipožární systémy a konstrukce proti vloupání zabezpečující budovu a energeticky úsporná řešení používaná pro pasivní výstavbu. Firma Aluprof je členem Polského sdružení ekologického stavitelství.

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media