Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity

2019-02-05

Aluprof Perlou polského hospodářství!

Aluprof Perlou polského hospodářství!

Společnost z Bielska-Białej byla oceněna v XVI. ročníku žebříčku Perly polského hospodářství. Firma Aluprof získala prestižní titul v kategorii „Velké perly“, udělovaný podnikům, jejichž roční příjmy činily min. 100 milionů zlotých. Výsledky hlasování jsou vyhlašovány na základě objektivního algoritmu, který vyvinuli vědci z Hlavní obchodní školy ve Varšavě.

Titul „Perla polského hospodářství“ získala firma Aluprof za „důslednou realizaci politiky a strategie podniku a pozici lídra mezi nejdynamičtějšími a nejefektivnějšími podniky v Polsku“. Firma se již po X ocitla v přehledu nejlepších ekonomických subjektů, který každý rok oznamuje redakce ekonomického časopisu „Polish Market“ a vědci z Hlavní obchodní školy ve Varšavě. Algoritmus speciálně vyvinutý pro účely žebříku řadí podniky pomocí mezinárodního auditorského ukazatele. Letošního průzkumu se zúčastnilo více než 2000 firem.

- Ocenění firmy Aluprof v žebříčku Perly polského hospodářství má pro nás opravdu velký význam, o to více nás těší, že tento titul přebíráme již poněkolikáté. Naše firma v souladu s přijatou rozvojovou strategií působí již mnoho let jak na polském trhu, tak i na zahraničních trzích, mimo jiné v USA, Velké Británii, Belgii nebo v České republice. Hliníkové systémy označené polskou značkou Aluprof spolutvoří mnoho prestižních investic v Polsku a ve světě. Díky tomu přispíváme k rozvoji polského hospodářství jak v lokálním, tak i globálním měřítku. Udělené ocenění je výjimečným oceněním našich aktivit v tomto rozsahu – komentuje Tomasz Grela, předseda představenstva Aluprof SA.

Ceny jsou udělovány od roku 2011. Žebříček sestavují vědci podle přísných ekonomických kritérií a není spojen se žádnými finančními závazky pro firmu. 

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media