Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity

2019-02-05

Aluprof mezi stovkou nejlepších zaměstnavatelů v Polsku!

Aluprof mezi stovkou nejlepších zaměstnavatelů v Polsku!

Žebříček sestavený deníkem Rzeczpospolita obsahuje stovku nejlepších zaměstnavatelů vybraných ze 450 firem, které v roce 2017 zaměstnávaly minimálně 200 osob a získané příjmy z prodeje činily více než 700 mil. zlotých. Průzkum byl proveden lineárně se zohledněním pěti ukazatelů, za které bylo možné získat maximálně 450 bodů. V úvahu přicházely: dynamika zaměstnanosti 2015–2017, nárůst zaměstnanosti ve stejném období, dynamika průměrné mzdy a také ROE 2017 a ROA 2017 (ukazatele rentability). Firma Aluprof získala celkem 211 bodů a obsadila tak vysoké – 32. místo. Společnost během posledních tří let zvýšila zaměstnanost o více než 26 %. Podnik z Bielska-Białej patří do skupiny Kęty, která se také ocitla v přehledu nejlepších zaměstnavatelů a obsadila tak 25. místo (nárůst zaměstnanosti o 27,6 %).

 

– Vynakládáme veškeré úsilí, aby značka Aluprof byla synonymem dobrého zaměstnavatele, proto pro nás má vysoké umístění v žebříčku deníku Rzeczpospolita velmi důležitý význam a je důvodem k radosti. Situace na pracovním trhu v posledních letech významně ovlivnila mimo jiné stavební odvětví, ve kterém působí naše firma. Poptávka po specializovaných zaměstnancích neustále roste a nejednou omezuje možnosti podniku. O to více nás těší, že neustále rozšiřujeme kolektiv firmy Aluprof o vynikající odborníky a úspěšně realizujeme přijatou rozvojovou strategii. V tomto roce plánujeme mimo jiné zprovoznění další vertikální lakovny a Centra výzkumů a inovací Aluprof, což bude také spojeno se zaměstnáním nových odborníků – říká Tomasz Grela, předseda představenstva Aluprof.

 

Aluprof je jedním z předních výrobců hliníkových systémů v Evropě. Firma má své pobočky v mnoha evropských zemích a také ve Spojených státech. Roční příjmy z prodeje Aluprof S.A. překračují 266 mil. eur. Firma zaměstnává 2200 osob (o 600 zaměstnanců více než v období zkoumaném deníkem Rzeczpospolita).

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media