Targi
Systémy prosklených dělicích stěn
Protipožární stěny bez dělicích příček MB-78EI v třídách EI30 a EI60
Banner Image 1

Kopulovitý světlík

Objektové řešení ALUPROF

Objekt: Katowická galerie

Pollard Street, Manchester 2012

Energeticky úsporné systémy

nový standard ve stavebnictví

Certifikát Breeam Excellent: Pollard Street, Manchester 2012

Sky Tower

Aluprof

míříme vysoko

Objekt: Sky Tower, Wroclaw 2012

Banner Image 1

Bezpečný

a teplý dům

Rodinný dům

Banner Image 1

Utváříme prostor,

tvoříme formu

Objekt: Centrum nanotechnologie Rzeszovské univerzity

2018-11-07

Aluprof lídrem pro klienty a architekty!

Aluprof lídrem pro klienty a architekty!

Dva segmenty – hliníkové a roletové systémy – jsou oblasti, ve kterých je Aluprof nezpochybnitelným lídrem. Výsledky prodeje polské značky již poněkolikáté potvrzují její dominantní pozici na trhu. Firma z Bielska Białej se již podesáté ocitla na vrcholu Žebříčku lídru trhu otvorových výplní, který sestavila agentura Centrum Analiz Branżowych. Hlasování je zpracováváno pouze na základě rozhodnutí klientů. Právě oni výběrem výrobků svých oblíbených dodavatelů rozhodují o tržní pozici firem.

Galapředstavení shrnující letošní hlasování se uskutečnilo s účastí více než 200 manažerů z odvětví otvorových výplní. Diplomy s titulem Lídra trhu otvorových výplní v segmentu hliníkových a roletových systémů převzala jménem firmy Aluprof Małgorzata Wojtasik, obchodní ředitelka Aluprof SA.  – Titul „Lídr trhu otvorových výplní 2018“ v obou tržních segmentech, které obsluhujeme, je obrovský důvod k hrdosti a ocenění práce celého kolektivu – všech zaměstnanců firmy Aluprof – sdělila Małgorzata Wojtasik.

Na Celopolském fóru oboru otvorových výplní byly také předány ceny architektů v rámci soutěže StolArchi 2018. Toto výjimečné ocenění udělují výrobcům stavebního trhu otvorových výplní zástupci architektonických kanceláří ve třech kategoriích: výrobek, inovace, technická podpora. Porota ocenila firmu Aluprof za profesionální odbornou pomoc a také kvalitu a dostupnost technické podpory pro architekty v každé etapě realizace projektů a přiznala jí hlavní cenu v kategorii technická podpora společně s odůvodněním: Seznam delegovaných osob včetně e-mailu a telefonního čísla je uveden na webových stránkách. Informace o výrobcích a veškeré údaje v elektronické formě jsou uvedeny uspořádaným způsobem. Jsou zpřístupněny soubory ke stažení; včetně velmi potřebných projektových bloků. Jednání se zástupci firem se širokými technickými znalostmi a osobností otevřenou kontaktu s projektantem-klientem se uskutečnila expresně; bez překážek v podobě kontaktních formulářů. V soutěži architekti ocenili také produktovou nabídku značky. Systém MB-Glass Barrier (vnější zábradlí) získal čestné uznání v kategorii Příslušenství pro firmy.

Výsledky průzkumů provedených agenturou Centrum Analiz Branżowych a vyhlášených na letošním Celopolském fóru ukázaly, že Polsko je největším vývozcem otvorových výplní na evropských trzích!

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Na Rovince 879 (CT Office, 3. p)
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic
Powered by: Lizard Media